Szanowny Kliencie!

Niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim wejdziesz na naszą stronę, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami:

Łańcuszki

Najwyższej jakości łańcuszki srebrne wykonane w pełni ze srebra próby 925. W naszej ofercie znajdują się wyroby polskich jak i zagranicznych producentów. Znaleźć tutaj można najbardziej popularne sploty łańcuszków: pancerki diamentowane, żmijki jak i ankry diamentowane. Łańcuszek często stanowi podstawę biżuterii, dlatego zapraszamy do skorzysta...

Najwyższej jakości łańcuszki srebrne wykonane w pełni ze srebra próby 925. W naszej ofercie znajdują się wyroby polskich jak i zagranicznych producentów. Znaleźć tutaj można najbardziej popularne sploty łańcuszków: pancerki diamentowane, żmijki jak i ankry diamentowane. Łańcuszek często stanowi podstawę biżuterii, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej

Łańcuszki Jest 7 produktów.

Podkategorie

  • Ankry

    Łańcuszki srebrne typu ankier o diamentowanej powierzchni, dzięki czemu posiadają swój niepowtarzalny połysk. Łańcuszki są również w wersji oksydowanej i w kilku długościach.

  • Pancerki

    Pancerki srebrne o diamentowanej powierzchni to kolejna grupa populrnych splotów łańcuszków. Różne szerokości i długości pozwalają na dokonanie idealnego dla siebie wyboru.

  • Żmijki

    Żmijka srebrna to kolejny splot łańcuszka, który będzie idealnym wkomponowaniem w wiosenne stylizacje.  

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów